180-360W 15A * 1CHRON 12-24VDC Triac CV Master Controller

Përshkrim i shkurtër:

 • Item No .: DIM105
 • VAC Voltage Input: 12-24
 • Output VAC aktual: 15A * 1CHRON
 • Tensioni i daljes VAC: 12-24
 • Prodhimit të energjisë W: 180-360
 • Dim Metoda: Triac / ELV
 • GWG: 115
 • Madhësia mm: 167 * 52 * 24

Detail Product

Produkt Tags

180-360W 15A * 1CHRON 12-24VDC Triac CV Master Controller DIM105

përmbledh

Mirësevini të përdorni dimmerin DIM105 Triac të kompanisë sonë, ky dimmer është një dimmer tensioni konstant, rryma e daljes është 15A maksimumi. Miratoni teknologjinë e përparuar të kontrollit të mikrokompjuterit dhe përdorni përbërësit e përparuar elektronikë. Ky dimmer ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të lartë. Mund të përdoret gjerësisht në ndërtesa, hotel, KTV dhe shtëpi.

tipar
1. Triac dimming, input sinjal dimming: AC40V ~ 220V
2. Mbështetja gjithë sistemi triac dimming, të tilla si Lutron, Clipsal, Dynalite
3. prodhimi Single channel, prodhimi 15A aktual max
4. Kurba dimming qetë, nuk ka rrah
5. 0-100% kontroll i shkëlqimit
6. Ka mbrojtje mbi rrymën, mbrojtje të shkurtër, mbrojtje ndaj temperaturës
7. Ka LED të energjisë për të treguar statusin aktual:
LED i fikur i energjisë: Punoni normalisht
LED i ndezur: Gabim i lidhjes ose mbrojtje e tepërt dhe e shkurtër dhe temperaturë e lartë

Parametri teknike

Emri i produktit Dimmer LED 12V 24V 15A Triac Tension i Qëndrueshëm
artikull DIM105
Voltage input DC12-24V
Voltage dimming AC40-220V
prodhimi aktual Maksimumi 15A
prodhimit të energjisë 12 V: 180W max; 24V: 360W max
Temp punë. -20 - 50
produkt Size 167 (L) × 52 (W) × 24 (H) mm
paketimi Size 175 (L) × 57 (W) × 30 (H) mm
NW 83.5g
GW 114g

 • Previous:
 • Next:

 • Produkte te Lidhura

  WhatsApp Bisedë Online!