350 / 700mA * 3ch 12-48VDC CC DMX Decoder

Përshkrim i shkurtër:

 • Item No .: PX703
 • VAC Voltage Input: 12-48
 • Output VAC aktual: 350 / 700mA * 3CH
 • Tensioni i daljes VAC: 3-42
 • Dim Metoda: DMX-512/1990
 • GWG: 286
 • Madhësia mm: 196 * 40 * 35.5

Detail Product

Produkt Tags

350 / 700mA * 3ch 12-48VDC Dekoduesi aktual konstant DMX PX703

Përshkrimi i përgjithshëm

Mirë se vini në përdorimin e dekoderit PX703 DMX512. Duke adoptuar teknologjinë e përparësisë së kontrollit të mikrokompjuterit, PX703 mund të? Transformojë sinjalin dixhital standard në sinjalin e simulimit. Ekzistojnë 3 kanale të daljes së sinjalit dhe 256 nivele të shkallës gri për secilin kanal. Mund të lidhet me panelin dixhital të errësimit ose kutinë e silikonit simulues për të kontrolluar llambat LED me fuqi të lartë.

tipar

01. Njihuni me DMX512 (1990) Standardin
02. Kontrolli i zbehjes së 256 niveleve të shkallës gri dhe drejtuesit me ngjyra të plota
03. 3 kanale të rrymës konstante të daljes (350mA / 700mA)
04.
05. Me modalitetet veriore të vetë-ndryshimit, shpejtësia dhe shkëlqimi ndryshojnë.
06. Me zgjedhjen e ngjyrave të fuksionit, ajo mund të kontrollojë llambat e ndryshme që përbëhen nga tre ngjyra RGB.
07. Modaliteti, pezullo funksionin e kujtesës së energjisë
08. Mbrojtja nga temperatura e tepërt, mbrojtja e qarkut të shkurtër të daljes
09. Vendosja e dritave adresa DMX lirisht
10. Lehtë për tu lidhur me Dritat LED
11. Mund të klientizohet

Parametri teknike

Emri i produktit 3 kanale LED dekodues i rrymës konstante LED
artikull PX703
kanals 3
input sinjal DMX-512/1990
Dalja e sinjalit 350mA / 700mA ± 5% / CH
furnizimi me energji elektrike DC12-48V
tempeture pune 0 ~ 85⊥
madhësi 196 (mm) * 40 (mm) * 35,5 (mm)
peshë 286g

 • Previous:
 • Next:

 • Produkte te Lidhura

  WhatsApp Bisedë Online!