Rreth nesh

22

Shanghai Euchips Industrial Co Ltd, u themelua në 2005 dhe ndodhet në Shanghai. Si pionier i Shanghai Euchips Lighting & Electronics Technology Co, Ltd, kompania i ka kushtuar kërkimit, zhvillimit dhe shitjeve për 14 vjet. Përballë konkurrencës së ashpër dhe popullaritetit më të lartë në tregjet LED, themeluesi i Euchips e ktheu drejtimin e zhvillimit të produkteve thelbësore në kontrollues dhe dimmer të gradës së lartë me ndjeshmërinë e tij ndaj tregut dhe besimin tek ekipi hulumtues. Në vitin 2008, kompania ndryshoi emrin e dikurshëm "Shanghai Euchips Lighting & Electronics Technology) Co. Ltd." në "Shanghai Euchips Industrial Co. Ltd." Gjatë zhvillimit të dekadave të kaluara, Euchips ka qenë një nga kompanitë kryesore të kontrollorëve LED dhe dimmers, si dhe furnizuesit e shërbimeve të ndriçimit inteligjent.

Në vitin 2017, kompania bleu 69.5 mu tokë në Suzhou Wujiang për të ngritur një fabrikë të re me një sipërfaqe ndërtimi prej 32,000 metra katrorë. Fabrika ka furnitorë mbështetës ose prodhimin e vet të pjesëve të vulosjes, formimit të injeksionit, transformatorëve dhe aksesorëve të tjerë, komunikim të përshtatshëm dhe shpërndarje të shpejtë.

Euchips gjithmonë të përqëndrohet në risi dhe zhvillimin e produktit. Anëtarët e llogarisë ekipit hulumtim kryesor për më shumë se 30% të të gjithë punonjësve të kompanisë. Deri në janar të vitit 2017, Euchips ka arritur rreth 100 patenta në shtëpi dhe jashtë vendit. Kompania gjithashtu ka qenë dhënë Kombëtare ndërmarrje High-Tech në vitin 2015, një nga TOP 10 Markë Inteligjente Ndriçimi në vitin 2016 dhe bashkëpunimi i shquar i Teknologjisë Shanghai ndriçimit. Produktet e kanë marrë vërtetimin e KE-LVD, CE-EMC, CE-RoHS, CB, MSA, 3C etj, dhe ata janë eksportuar për në SHBA, Evropë, Australi, Lindjen e Mesme, Azi dhe 100 vende dhe rajone të tjera .

Euchips R & D teknologjia e sistemit dimming dhe produktet e saj më të mirë të cilësisë janë në pararojë të industrisë me famë të mirë dhe pozicionin e palëkundur. Në fushën e sistemit kontrollues, Euchips bashkua Dali dhe KNX organizatë. DMX, Dali, 0-10V, Triac dhe KNX dimming sistemin e kontrollit prodhuar nga R & D ekip Euchips 'dhënë zgjidhje inteligjente ndriçimit për konsumatorët e gjithë bota. produkteve në të gjithë Euchips 'mund të jetë në përputhje me produkte të njohura në industrinë e ZHEL.

Në zbatimin e menaxhimin e hotelit, Euchips 'sistemet inteligjente ndriçimit mund të vendosni skena dhe automatikisht kontrollin e modes ndriçimit në bazë të konsumatorëve' kërkesat, e cila realizon kombinim i efektit estetik dhe ruajtjes së energjisë. Përdorimi Euchips sistemi i ndriçimit inteligjente, ju mund të merrni reagime të menjëhershme, alarm faji dhe zgjidhje të mirëmbajtjes. Sistemi Euchips 'merr të lartë vlerëson nga klientët tanë, dhe ajo është përdorur gjerësisht në gati 300 hotele me pesë yje, të tilla si Wanda Hotele, Pullman, Ritz-Carlton, Park Hyatt, Shangri-La, Shanghai Grand Hyatt, Hilton, Sheraton, InterContinental, Hainan Clear Water Bay, hotele Marriott etj

Përveç kësaj, Euchips sistem ndriçimi inteligjent është aplikuar gjerësisht në ndërtesat zyra, tregjet super, fabrikat dhe apartamente luksoze etj Për shembull, IFC në Lujiazui, Qendra Civile Shenzhen, Jingan Kerry Center, Sun Hong Kai Center në Shangai, Shandong Art Muzeu, Deng Xiaoping-së ish-vendbanimit në Sichuan, LV dhe dyqane trajner, Qendra Yintai në Pekin, Qendrën Tregtare Botërore në Beijng, Weichai Power Qendrën e Panaireve në Shandong Weifang, Orange County Villa në Pekin, etj, këto të përmendura më lart janë përdoruesit e Euchips.

Në të ardhmen, me kompaninë concept- "sinqeritetin dhe inovacionit", Euchips do të aplikohet më shumë produkte të specializuara në metro, tunel, ndriçim komerciale dhe fusha të tjera për të më të mirë ndërtimin e qyteteve të zgjuar.

rreth1

1

2


WhatsApp Bisedë Online!